Registrace FM Group

Rádi bychom Vás informovali, že stále pokračuje akce, kdy se vyřazení distributoři mohou opětovně zaregistrovat a to zcela ZDARMA !!! To znamená, že se mohou zaregistrovat, získají nové registrační číslo, ale nemusejí si opět kupovat startovací sadu.

Stačí si stáhnout registrační smlouvu, vyplnit a zaslat na email info@fmgroupparfemy.cz a poslat poštou na níže uvedenou adresu.

Registrace FM Group

Nevíte jaké parfémy FM Group si vybrat? Vybírejte parfémy z pohodlí domova a navíc získejte doživotní slevu 30% na všechen sortiment FM Group.

Máte zájem stát se distributorem parfémů FM Group a kosmetiky FM Group ?

možnosti registrace do FM Group:

online registrace fm group

Nevíte jaké parfémy FM Group si vybrat? Vybírejte parfémy z pohodlí domova a navíc získejte doživotní slevu 30% na všechen sortiment FM Group.

Máte zájem stát se distributorem parfémů FM Group a kosmetiky FM Group ?

V případě dotazů se obracejte na tel.: 605 139 661.

 

Proč jsou parfémy FM Group takto levné i při zachování své kvality?

  • Výrobní hodnota parfému (který v parfumérii stojí běžně 1.000 – 2.000 Kč) je kolem 50 Kč. Proto jsou parfémy FM Group takto levné! Vše je jen obchod. Viz obrázekFM GROUP CZECH

Proč to tak je?

  • O konkrétním parfému se dozvíte díky reklamě. Na parfémy FM Group se reklama nedělá. Reklamou nám jsou spokojení zákazníci. Parfémy se k nám, zákazníkům, musí od výrobce nějak dostat.
  • O parfému se dozvíte z reklamy. Reklama na parfémy stojí miliony! (televize, časopisy, bilbordy, výroba reklamy, atd.), Často se i pro každou zemi z důvodu jiné mentality lidí dělá reklama jiná!
  • Vůni vyrobí parfemista, který osloví výrobce. Případně si módní návrhář nebo celebrita, nechá vyrobit parfémy na zakázku. Výrobce parfémů olejovou vonnou esenci nechá vyrábět ve velkém a tedy i levně. To pro něho udělá jedna z několika velkých firem na trhu v oboru výroby vonných esencí.
  • FM Group uzavřela exklusivní partnerskou smlouvu se společností DROM, která je jednou z největších společností tohoto druhu na světě. FM Group od společnosti DROM kupuje originální vonné esence, ze kterých se vyrábí parfémy, které znáte z parfumérií. FM Group ve vlastních továrnách smíchá vonné esence s lihem, stejně jako ostatní výrobci, parfémy naplníme do krásných, ale vlastních a levných flakonků. Kdežto výrobci parfémů, poté osloví celebrity, po kterých parfémy pojmenují a celebritám za to velkoryse zaplatí! Neboť "značkové" parfémy se prodávají mnohem lépe.
  • Poté výrobce olejovou vonnou esenci smíchá s lihem, stejně jako FM Group a parfémy, každý v ceně cca 50 Kč, jsou hotové. Parfémy se nalijí do exklusivních flakónků, často hotového uměleckého díla, za které si připlatíme 200-400 Kč (výroba flakónu, zaplacení návrháře), následně putují parfémy do velkoobchodu, kde se cena příliš nezvedá a z něho jdou parfémy do maloobchodu - parfumerie, které jsou na jedinečných místech s drahým nájmem a s frontami lidí, nakupujících parfémy, leda tak na vánoce, tudíž marže ( zisk ) je pro ně běžně 100 % i více, aby vydělávali. Výsledná cena za původně levné parfémy? Běžně 1500 Kč a více!

 

FM Group má nejlevnější parfémy na trhu!

Registrace distributora FM Group

 

Máte zájem stát se distributorem parfémů FM GROUP ?

 

 

 

Pro nové členy FM Group

testry - registrace - poradenství

staňte se našimi fanoušky