GOLD REGENESIS

KOLOIDNÍ ZLATO

Koloidní zlato – váš spojenec v boji proti neúprosnému času.

Luxusní řada kosmetických přípravků Gold Regenesis byla vytvořena pro efektivní péči proti známkám stárnutí. Základem bohaté krémové receptury je jedinečná aktivní složka – biokompatibilní koloidní zlato.

SÉRIE GOLD

Zralá pokožka po 40. roku věku vyžaduje více péče a pozornosti. Postupem věku její struktura slábne a dochází ke snížení tvorby lipidů. To vede k rychlému úbytku vody v pokožce. Pokožka je potom slabší a citlivější na působení vnějších vlivů a dehydratace. Poškození kolagenových vláken odpovědných za pružnost a pevnost pokožky je příčinou vzniku vrásek a barevných nesrovnalostí. Vrásky se prohlubují, obličejové kontury jsou méně výrazné a vyžadují remodelaci.

Stárnutí pokožky je ovlivněno nejen tělesnými změnami souvisejícími s věkem, zejména hormonálními změnami v období menopauzy, ale také životním stylem, celkovou životosprávou a péčí o pokožku.

Pro usnadnění péče a intenzivní regeneraci zralé pleti jsme vyvinuli tuto luxusní kolekci Gold Regenesis, jejíž receptura je založena na čistémkoloidním zlatě.

Pouze pravidelná péče na všech úrovních vám pomůže dosáhnout vytoužených výsledků. Proto kolekce obsahuje denní krém proti stárnutínoční krém proti stárnutí a oční krém proti stárnutí.

  • Zobrazit:
Řadit dle:
Filtrovat podle výrobců

Omlazující gelové tonikum Gold Regenesis

Omlazující gelové tonikum Gold Regenesis

Patří do poduktové řady Gold Regenesis

vytvořená speciálně pro zralou pleť 40+

 

 

322 Kč Cena:

Gold Regenesis Set FM Group

Gold Regenesis Set

Denní krém proti stárnutí, noční krém proti stárnutí, oční krém proti stárnutí a kosmetický kufřík Gold Regenesis za jedinečnou cenu!

1 910 Kč Cena:

DENNÍ KRÉM GOLD REGENESIS PROTI STÁRNUTÍ FM Group

DENNÍ KRÉM GOLD REGENESIS PROTI STÁRNUTÍ

Denní krém proti stárnutí je luxusní kosmetický přípravek určený pro péči o zralou pleť. Efektivní účinky zajišťuje aktivní složka koloidního zlata, díky které krém viditelně redukuje vrásky, obnovuje pružnost pokožky a zajišťuje její optimální hydrataci.

701 Kč Cena:

NOČNÍ KRÉM GOLD REGENESIS PROTI STÁRNUTÍ FM Group

NOČNÍ KRÉM GOLD REGENESIS PROTI STÁRNUTÍ

Noční krém proti stárnutí je určen pro regeneraci zralé pleti během spánku, kdy proces dělení a reprodukce buněk probíhá rychleji a buňky jsou citlivější na vstřebávání prospěšných látek. Intenzivně vyživuje a regeneruje pokožku, redukuje vrásky a zjemňuje obličejové kontury.

701 Kč Cena:

OČNÍ KRÉM GOLD REGENESIS PROTI STÁRNUTÍ FM Group

OČNÍ KRÉM GOLD REGENESIS PROTI STÁRNUTÍ

Oční krém proti stárnutí obnovuje pružnost a hebkost jemné pokožky v očním okolí, bojuje proti známkám stárnutí, tvorbě vrásek a barevným nesrovnalostem. Je určen pro každodenní použití, ráno a večer.

647 Kč Cena:

Kufřík Gold FM Group

Kufřík Gold

Zlatá a černá elegance Gold Regenesis v praktické kosmetické taštičce v jemné saténové úpravě s vyztuženou vnitřní vložkou, uzavíratelná na zip – průměr 20 cm, výška 9 cm.

400 Kč Cena:
Pro nové členy FM Group

testry - registrace - poradenství

staňte se našimi fanoušky